PRODUCT TYPES
case

KULLANIM ŞARTLARI

Ziyaretçi, www.caseventil.com web sitesine girmekle aşağıda belirtilen şartların tamamını kabul etmiş sayılır.

CASE LTD. ŞTİ web sitesi Kullanım Şartnamesi'nin herhangi bir maddesini, bildirimde bulunmaksızın değiştirme, yenileme veya iptal etme hakkına sahiptir. Değiştirilen, yenilenen ya da yürürlükten kaldırılan her türlü içerik, yayın tarihinden itibaren tüm kullanıcılar bakımından hüküm ifade edecektir.

Kullanıcıların, CASE LTD. ŞTİ Kurumsal web sitesinde yer alan herhangi bir içerikten yola çıkarak alabilecekleri her türlü kararlardan dolayı CASE LTD. ŞTİ ve içerik sağlayıcıları hiçbir şekilde sorumlu değildirler.

Yayınlanan içeriğin kesintisinden, gecikmesinden veya hatalı olmasından ve bunların yola açabileceği zararlardan dolayı CASE LTD. ŞTİ hiç bir şekilde sorumlu değildir. Bu elektronik yayın, CASE LTD. ŞTİ 'nin izni olmadan kopyalanamaz, dağıtılamaz, ticari amaçla kaynak gösterilmek suretiyle dahi kullanılamaz ve hiçbir format altında bilgisayar sistemlerine aktarılamaz.

CASE LTD. ŞTİ Kurumsal web sitesinde sunulan bilgi, grafik, görüntü ve diğer materyal içerik hepsi bir arada "içerik" olarak tanımlanır ve yalnızca bilgi amaçlıdır. Sunulan hiç bir içerik ticari amaç taşımamaktadır.

Aksi açık bir şekilde belirtilmedikçe web sitesinde verilen hizmetlerin tamamı bedelsizdir.

CASE LTD. ŞTİ kurumsal web sitesinde yayınlanan, telif ve diğer fikrî ve sınaî mülkiyet hakları CASE LTD. ŞTİ'ye ait olan bütün yazılı, resimli, sesli, görsel, elektronik materyallerin her türlü hakları saklıdır. Bu materyallere web sitesinde yer verilmesi, bunların kullanımı ile ilgili olarak herhangi bir yetki, lisans ya da izin verildiği şeklinde yorumlanamaz.

CASE LTD. ŞTİ'nin yazılı izni olmaksızın bu materyaller kopyalanamaz, yeniden üretilemez, çoğaltılamaz ya da herhangi bir şekilde kullanılamaz. CASE LTD. ŞTİ bu tür materyallerin (duvar kağıdı, ekran koruyucu, reklam filmi gibi) meslekî, ya da ticarî amaçlı olmadan kullanımı için kişisel bilgisayarlara kopyalanabilmesine izinler verebilir. CASE LTD. ŞTİ kurumsal web sitesinde yer alan materyaller ile ilgili fikrî ve sınaî mülkiyet haklarını ihlâl edecek şekildeki her türlü kullanım sonucu ortaya çıkabilecek yasal sorumluluk, ihlâlde bulunan kullanıcı'ya aittir.

CASE LTD. ŞTİ kurumsal web sitesinde yer alan her türlü içerik; ( finansal bilgiler, fabrika, terminal ve diğer lokasyon bilgileri, resim, açıklama ve haber, etkinlikler) sadece tanıtım ve bilgi verme amaçlıdır. Kullanıcı, bu bilgileri referans alarak bir işlem yapmak niyetinde olduğunda, nihaî ve güvenilir enformasyonu, CASE LTD. ŞTİ yetkili satıcılarından veya CASE LTD. ŞTİ'den temin etmekle yükümlü olduğunu kabul eder. Web sitesinde yayınlanan bilgilerin doğruluğu ya da güncelliği konusunda hiçbir garanti ya da taahhüt verilmemektedir. Kullanıcı, bu bilgilere dayanarak yapabileceği işlemler bakımından CASE LTD. ŞTİ'nin herhangi bir sorumluluğu olmadığını kabul eder.

CASE LTD. ŞTİ kendi takdirinde olmak üzere sitenin içeriğini, kullanıcılara sağlanan herhangi bir hizmeti dilediği zaman değiştirme ya da sona erdirme, verilerini sistemlerinden silme hakkını saklı tutar.

CASE LTD. ŞTİ kurumsal web sitesinin hatasız olması için her türlü tedbir alınmış olmakla birlikte, sitede mevcut ya da oluşabilecek hatalar ile ilgili herhangi bir garanti verilmemektedir.

CASE LTD. ŞTİ kurumsal web sitesinde mevcut, muhtelif başvuru formlarını doldurarak iletmiş olduğunuz bilgiler, sadece CASE LTD. ŞTİ tarafından insan kaynakları, tanıtım ve pazarlama aktivitelerinde kullanılacak ve bu amaç dışında hiçbir şekilde üçüncü kişi ve kuruluşlara sağlanmayacaktır.

CASE LTD. ŞTİ kurumsal web sitesinde mevcut, muhtelif başvuru formlarının doldurulmuş olması, kullanıcı'ya herhangi bir hak vermez ya da kullanıcı'ya herhangi bir uygulama ile ilgili kazanılmış hak iddiasında bulunma imkânı vermez.

CASE LTD. ŞTİ kurumsal web sitesinin virüs, trojan ve benzeri amaçlı yazılımlardan arındırılmış olması için mevcut imkânlar dâhilinde tedbir alınmış olmakla birlikte, nihaî güvenliğin sağlanması için kullanıcı, kendi virüs koruma sistemini tedarik etmek ve gerekli korumayı sağlamakla yükümlüdür. Bu çerçevede kullanıcı, web sitesine girmesi nedeniyle, kendi yazılım ve işletim sistemlerinde oluşabilecek tüm hata ve bunların doğrudan ya da dolaylı sonuçlarından kendisinin sorumlu olduğunu kabul eder.

Resmî makamlardan kullanıcı'ya yönelik bir suç duyurusu ya da resmî soruşturma talebi gelmesi ve/veya kullanıcı'nın CASE LTD. ŞTİ sistemlerinin çalışmasına engel olacak ya da işleyişini değiştirecek herhangi bir elektronik sabotaj veya saldırı yaptığının tespit edilmesi halinde, CASE LTD. ŞTİ kullanıcı'nın kimlik bilgilerini araştırma ve yasal mercilere bildirimde bulunma hakkına sahiptir.

Kullanıcılar ile web sitesine giren kişi(ler), kuruluş(lar) ile CASE LTD. ŞTİ arasında ortaya çıkabilecek ihtilâflarda, CASE LTD. ŞTİ elektronik kayıtları delil olarak kabul edilecektir. Bu tür ihtilâfların çözümünde istanbul mahkemeleri ve icra daireleri yetkili olacak ve ihtilâf T.C. kanunlarına göre çözülecektir.